WaxVac Vakumlu Kulak Temizleyici
Kulak temizleğine önem veriyor musunuz?WaxVac Vakumlu Kulak Temizleyici 50TL Yerine 19.90TL!

19.90 TL 50 TL

%60 indirim

Tükendi
24 kişi satın aldı, fırsat geçerli!
WaxVac Vakumlu Kulak Temizleyici
WaxVac Vakumlu Kulak Temizleyici

Öne Çıkanlar

  • WaxVac Vakumlu Kulak Temizleyici

Fırsat hakkında

Kulak temizleğine önem veriyor musunuz? Peki kulak içinizi temizlemek için ucu pamuklu kulak çubuklarına başvuruyorsanız o zaman size bambaşka bir önerimiz var; WaxVac Pilli Kulak Temizleme Aleti. Pamuklu kulak çubukları kulak burun boğaz uzmanları tarafından önerilmez. Çünkü kulak çubuklarıyla yapılan temizlikte kullanıcı hatasından dolayı kulak çubuğu fazlaca ileri giderse kulak zarına zarar verebilir. Ayrıca yine pamuklu kulak çubukları temizlemekten çok kulak içinde biriken kiri daha fazla geriye doğru iter.

Kulak temizleğine önem veriyor musunuz?WaxVac Vakumlu Kulak Temizleyici 50TL Yerine 19.90TL!

Zamanla dış kulağa doğru ilerleyen kirler birikerek duyma güçlüğü yaratmaya başlar. Bu durumda da tıbbi yardım gerekir. WaxVac Pilli Kulak Temizleme Aleti ise son derece güvenli bir üründür. WaxVac Pilli Kulak Temizleme Aleti, kulağın iç kısımlarına uzanmayan bir yapıda tasarlanmıştır.

Aspiratör mantığı ile çalışır. Kulağın içinde biriken kirleri adeta elektrik süpürgesi gibi içine çeker. Bunu yaparken kulak yapısına, kulak zarına aslal zarar vermez. Bu şekilde kulak temizliğinin eksiksiz yapılmasını sağlar. WaxVac, kulak temizliği yapmanın güvenli bir yoludur. WaxVac, aynı zamanda kirler gibi, deniz ya da havuza girdiğinizde ya da duş aldığınızda kulağınıza kaça suyu çıkarmak konusunda da büyük bir yardımcınızdır. Su kaçtığında WaxVac'ı çalıştırıp ve de kulağınızdaki suyu nasıl çektiğine şahit olabilirsiniz. 

WaxVac dış kulak temizliği içindir. Asla herhangi bir aparat ekleyerek kulak içlerine ulaşmaya çalışmayın. Kulak bölgenizde aşırı bir kirlenmiş varsa öncelikle bir kulak burun boğaz uzmanına görünüp genel kulak temizliği ve kontrollerinizi yaptırın, WaxVac'ı sonraki kirlerin oluşmasını önlemek için kullanın.

Koşullar

  • Tüm Türkiye'ye ortalama kargo ücreti 4.50TL'dir.
  • Ürünleriniz 5 işgününde kargoya verilecektir.
  • Kupon kodları ile ilgili herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Konum

Firsatcity
Firsat City Satış ve Pazarlama Ticaret A.Ş. Ayazma Dere Cad. Aliye Meriç Konak No:3 Daire:23 Fulya/İstanbul
T: +90 0212 288 53 48
destek@firsatcity.com
Teslimat anında ödeyin! ATM Kartı ile ödeme