Manyetik Sırt Omuz Yeleği
Sırt Ağrılarınızın Çözümü Bu Yeleklerde! Manyetik Sırt Omuz Yeleği 19.90 TL Yerine 9.90 TL!

9.90 TL 19.90 TL

%50 indirim

Tükendi
76 kişi satın aldı, fırsat geçerli!
Manyetik Sırt Omuz Yeleği

Öne Çıkanlar

  • Manyetik Sırt Omuz Yeleği

Fırsat hakkında

Ağrılarınız hafiflesin, tekrar rahatça hareket edebilmek mi istiyorsunuz? 

Bel Destekli Manyetik Sırt Korsesi'ni denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. Çünkü güçlü ve etkili Manyetik Sırt Korsesi sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olacak.

Kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur ve aynı zamanda giysilerin altında bile rahatça kullanılabilir.

Sırt Ağrılarınızın Çözümü Bu Yeleklerde! Manyetik Sırt Omuz Yeleği 19.90 TL Yerine 9.90 TL!

Manyetik Sırt ve Omuz Yeleği;

Özel tasarlanmış 256 mikron mıknatıslı omuriliği dikleştirici ve rahatlatıcı üründür. Bel korsesi sırt bölgesindeki kamburlaşma yada çok çalışmaya bağlı bel, sırt ağrılarını giderici özelliğe sahiptir. Bel korsesini kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren etkisini gösterir.

Erkeklerde boyun sırt ağrılarını bayanlarda ayrıca göğüs ağırlığı sebebi ile boyun fıtıklarını tedavi edici özelliğe sahiptir.

Dr. Levine tarzı Bel Destekli Manyetik Sırt Korsesini denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. Çünkü güçlü ve etkili Dr. Levine tarzı Manyetik Sırt Korsesi sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur.

Sırt ve bel ağrıları canınızı mı sıkıyor?

Güçlü etkili manyetik bel destekli sırt korsesi ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine yardımcı olacak. Dr. Levine tarzı Manyetik Korse kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur.

Neopren kumaşın üstün etkisi ile mıknatısın yararı aynı üründe toplanmıştır. Dr. Levine tarzı Manyetik Korse bel bölgesini desteklerken aynı zamanda kronikleşmiş sırt ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Dr. Levine tarzı Manyetik Korse ayrıca spor incinme ve kas ağrılarında da etkilidir.

Dr. Levine tarzı Manyetik Korse yi denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız.

Dr. Levine tarz  Manyetik Korse, belinizi rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar.

Dr. Levine tarzı Manyetik Korseyi denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız.

Kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız bel ve ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Dr. Levine tarzı Manyetik Korse, bel ve sırtınızı rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

Stratejik olarak 16 noktaya yerleştirilen bu magnetler sayesinde, sırt kısmınız ve spinal bölgelerinizde karşılaştığınız ağrılardan dolayı, zorlaşan günlük hayatınızı kolaylaştırmak hedeflenmiştir.

Bel ve sırt bölgenizdeki olumlu etkisini kısa zamanda görecek ve Dr. Levine tarzı Manyetik Korsenin güçlü etkisini hissedeceksiniz.

Dr. Levine tarzı Korse Nasıl Kullanılır?

Manyetik bölümü vücudunuza temas edecek şekilde yerleştirin ve belinizin etrafına sarın. Kemerin genişliğini, bantlı bölümden ayarlayabilirsiniz.

Kimler Dr. Levine tarzı Bel Korsesi Kullanımı:

Kalp pili, otomatik defibrilatör, ensülin pompası kullanan kişilerin kullanmaması gereklidir. Açık yara üzerinde kullanılmaması gereklidir

Vücut içerisinde platin, metal çivi ve protezi olan kişilerin doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir.

Koşullar

  • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bu kampanyada kupon kodu ile ilgili herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
  • Ürün 4 iş günü içinde gönderimi yapılır.
  • Kargo ücreti alıcıya ait olup ortalama 4 TL'dir.
  • Satın almış olduğunuz adresten farklı bir adrese kargolama yapılmasını istiyorsanız destek@firsatcity.com adresine mail atınız.
  • İrtibat için: 0212 288 53 48.

Konum

Firsatcity
Firsat City Satış ve Pazarlama Ticaret A.Ş. Ayazma Dere Cad. Aliye Meriç Konak No:3 Daire:23 Fulya/İstanbul
T: +90 0212 288 53 48
destek@firsatcity.com
Teslimat anında ödeyin! ATM Kartı ile ödeme